Od marca do czerwca 2016 roku, w każdy czwartek, w Laboratorium Finansowym Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie odbywały się pod patronatem IBAF spotkania traderów z województwa podkarpackiego w ramach Trading Jam Session. W ramach tzw. social tradingu – każdy uczestnik nabywał wiedzę, którą następnie przenosił do praktyki wykorzystując do tego celu uczelniany dealing room.

Spotkania miały charakter otwarty, a czas ich trwania pokrywał się z czasem w którym otwarte były sesje giełdowe w całej Europie. Ideą spotkań była możliwość dzielenia się swoimi poglądami na temat wycen walorów inwestycyjnych, jak również własnym doświadczeniem związanym z tradingiem.